Yalova Üniversitesi Merkez Araştırma Laboratuvarının Kalite Politikası;

 

- Deneyimli ve teknolojiyi yakından takip eden ve uygulayan kadrosuyla, kaliteli ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan hizmet anlayışıyla çalışmak.

- Üniversitemizin bilimsel faaliyetlerinin kalitesini arttırmak için ulusal, uluslararası metotları ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, gerekli analiz ve üretim hizmetlerinin uygun, doğru, hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştirilmesini sağlamak.

- Üniversiteler, araştırma merkezleri, sanayi, kamu kurum ve kuruluşları ile diğer araştırmacıların analiz ihtiyaçlarının; tarafsızlık, eşitlik, dürüstlük ilkesiyle karşılanmasını, müşterilerimize ait gizli bilgilerin ve mülki hakların korunmasını, analiz sonuçlarının güvenilir olarak muhafaza edilmesini ve gönderilmesinin güvence altına alınmasını, müşteri memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin artırılmasını sağlamak.

- Tüm personel tarafından, Kalite Politikası'nın ve Kalite Yönetim Sistemi'nin benimsenmesini ve uygulanmasını, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek laboratuvarın alt yapısının ve personelin eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak.

- Sürekli gelişimi her günün ve her işin bir parçası haline getirmek.

- Kalite Yönetim Sistemi etkinliğinin oluşturulması, uygulanması, korunması ve sürekli gelişiminin sağlanması için gerekli altyapıyı oluşturmak.

- Müşteri memnuniyetini ölçerek, müşterilerin talep ve şikâyetlerini dikkate alarak sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

Etiket: Kalite Politikamız